Naturel Bursa 2012, Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'nde, kalbinizi arındırmak, kalbinize sevgi, mutluluk, şükür ve huzur tohumları ile beslemek istiyorsanız, bu özel çalışmayı kaçırmayın!

Mistik Dans Eğitmeni Hande Arabacıoğlu'nun kalbinden size yayılan bu keyifli meditatif dans etkinliği, bu ay Bursa'da da sizlerle...
 
Mistik Dans, kendi özümüzü keşif için yaptığımız mistik bir yolculuktur. Bu çalışmamızda, kadın ya da erkek, yeniden kendimizle bağlantıya geçmek için, meditatif bir çalışma ve kendimizi akışa bırakacağımız mistik dans eşliğinde kalbimizdeki bahçenin bakımını yapmaya davetlisiniz.
 
Kalbimiz bizim sevgi bahçemizdir. Hepimizin onunla bağlantıya geçmesi, onu sevmesi ve ona iyi bakması gerek. Hayat, sevgiyi ve sevmeyi anladığımızda, verip alabildiğimizde daha güzel. Kalbimizdeki tıkanıklıkları açtığımızda, yeni ve güzel enerjilerle doldurduğumuzda, oraya sağlık, aşk, mutluluk, neşe, sevinç tohumlarını ektiğimizde ve bunları paylaştığımızda daha güzel. Kalbimizdeki bahçe bakımlı ve güzelse, çiçekler açıyor, ağaçlar meyvelerini veriyorsa sağlıklı bir hayat yaşıyoruz demektir.
 
Onu sevgiyle beslemeye ve kendinize tekrar can vermeye ne dersiniz?
 
Eğitmen: Hande Arabacıoğlu
Tarih ve Saat: 31 Mart 2012, 18:00-19:00
Ücret: 5TL (Çalışmanın sonunda katılımcılar için Tema'ya birer fidan bağışı yapılacaktır.)

Festival aktılım ücreti 25TL olup bu çalışmadan bağımsızdır.