Mistik Dans'ın Tanrıçası Monika Nataraj Koza'da!

Güçlü ve çekici dişil doğanızla bağınızı tazelemek ve ateşlemek için bir yol mu arıyorsunuz? Varlığınızın yaratıcı, sevgi merkezli yanını uyandırmak ister misiniz? Monika Nataraj son on yıldır dönüştürücü kadın çemberleri ve inzivalara öncülük etmiş, dünyanın birçok ülkesinde kutlama, şifa, keşif dolu kutsal dişi yolunu ve kadim shakti ruhunu yaşatan atölyeler gerçekleştirmiştir. Bu bir günlük buluşmada içimizdeki dans eden tanrıçayı keşfettiğimiz, tantrik enerjilerimizi kullandığımız, aşkın, coşkunun ve teslimiyetin derin ve neşeli yolculuğuna çıkacağız; paylaşım, hareket, güçlendirici egzersizler ve kalbin onurlandırılmasının tatlı bir karışımı olacak.

Monika Agama Yoga'nın kıdemli eğitmenlerinden, çığır açan Mistik Dans Eğitmen Eğitiminin ve Shakti Ruhu Eğitmen Eğitiminin yaratıcısıdır, aynı zamanda Hindistan-Dharamsala'da bulunan Agama Yoga Merkezinin kurucusudur. Her sene Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da Tantra, dans, yoga ve kadın atölyeleri ve eğitimleri yürütmekte ve Türkiye'de de 2006 yılından bu yana her yaz atölyeler düzenlemektedir. Ayrıntılı bilgi için: www.monikanataraj.net ve www.mysticaldance.net

Not: Atölye kadınlara yöneliktir. Etkinlik süresince Türkçe çeviri yapılacaktır. Lütfen açık bir zihin ve kalp ile geliniz :) Yanınızda not defteri ve kalem getirebilirsiniz.

Ücret: 200 TL + KDV.
Katılım için lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ya da 0216 355 75 09'dan rezervasyon yaptırınız. Kontenjanımız sınırlı sayıda olduğundan kesin kayıt için etkinlik ücretini (236 TL), Yapı Kredi Bankası, 268- Cemil Topuzlu Şubesi, 87688184 no´lu Hande Arabacıoğlu hesabına yatırmanızı rica ederiz.

Tarih: 17 Ağustos 2014, Pazar
Etkinlik saati: 10.00 - 18.30