Mistik Dans, kendi özümüzü keşif için yaptığımız mistik bir yolculuktur. Bu çalışmamızda, kadın ya da erkek, yeniden kendimizle bağlantıya geçmek için, meditatif bir çalışma ve kendimizi akışa bırakacağımız mistik dans eşliğinde kalbimizdeki bahçenin bakımını yapmaya davetlisiniz.

Kalbimiz bizim sevgi bahçemizdir. Hepimizin kalbiyle bağlantıya geçmesi, onu sevmesi ve ona iyi bakması gerek. Hayat, sevgiyi ve sevmeyi anladığımızda, verip alabildiğimizde daha güzel. Kalbimizdeki tıkanıklıkları açtığımızda, yeni ve güzel enerjilerle doldurduğumuzda, oraya sağlık, aşk, mutluluk, neşe, sevinç tohumlarını ektiğimizde ve bunları paylaştığımızda daha güzel. Kalbimizdeki bahçe bakımlı ve güzelse, çiçekler açıyor, ağaçlar meyvelerini veriyorsa sağlıklı bir hayat yaşıyoruz demektir.

Onu sevgiyle beslemeye ve kendinize tekrar can vermeye ne dersiniz?

Eğitmen: Hande Arabacıoğlu
Yer: Harbiye Askeri Müze
Tarih ve saat: 25 Kasım 2011 Saat: 19.00-20.00
Ücret: 5TL (Tema'ya bağışlanacaktır)
Not: Naturel Festivali'nin günlük girişi ayrı bir ücrete tabi olup 20TL'dir. Biletler kapıdan alınabilir.

Hande Arabacıoğlu kimdir?

Uzun yıllardır hobisi olan yoga, tango, kişisel gelişim kitapları ve katıldığı farkındalık çalışmaları sayesinde kendi içindeki aşkı keşfetti. Buna paralel olarak, Shell’de çalıştığı 10 yıl boyunca kazandığı Pazarlama İletişimi ve Marka Koordinatörlüğü, Değişim ve İletişim Yönetimi deneyimlerinin ardından gittikçe yükselen iç sesini dinleyerek, yapmak istediği asıl işin “İnsanların kalbine ve ruhuna dokunmak” olduğunu keşfetti. Başlangıç adımı olarak Tayland’da Monika Nataraj’ın geliştirdiği Mistik Dans’ın Eğitmenlik kursuna katılarak Türkiye’deki ilk ve tek Mistik Dans Eğitmeni oldu. (Mistik Dans, Monika Nataraj’ın özellikle kadınlara yönelik kendilerini ve dişiliklerini keşfetmeleri için geliştirdiği bir uygulamadır.) Mistik Dans Eğitmenliği’nin yanı sıra, insanların daha bilinçli, sağlıklı ve huzurlu yaşamalarını sağlamak için, çeşitli uzman eğitmenler eşliğinde, farkındalık arttırıcı çalışmalar ile Nisan 2011’de kurduğu Koza Dönüşüm ve Özgürleşme Merkezi’ni yönetmektedir.